Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přehled zastupitelů KSČM v okresu Blansko

20. 3. 2015

Adamov

Mária Koudelová: zastupitelka, členka finančního výboru, členka dopravní komise

 

Blansko

Stanislav Navrkal: zastupitel, člen komise pro investice a územní rozvoj

Bc. Emil Pernica, DiS.: zastupitel, předseda kontrolního výboru, místopředseda dopravní komise

Natálie Novotná: zastupitelka, členka kontrolního výboru, členka sociální komise

Jaroslav Pokladník: zastupitel, předseda bytové komise

 

Bořitov

Michal Vyhlídal: zastupitel

 

Boskovice

Vladimír Farský: zastupitel, RADNÍ

Mgr. Ladislav Topínka: zastupitel

Josef Opatřil: zastupitel, předseda kontrolního výboru

 

Bukovinka

Milan Weiter: zastupitel, člen kontrolního výboru

 

Černá Hora

Ing. Naděžda Šabrňáková: zastupitelka

 

Doubravice nad Sv.

RSDr. Petr Štoudek: zastupitel, člen finančního výboru

 

Holštejn

Ing. Petr Mynařík: zastupitel, STAROSTA

Tomáš Blažek: zastupitel, předseda finančního výboru

Miloslav Vymazal: zastupitel, předseda kontrolního výboru

 

Jedovnice

Jaroslav Zelinka: zastupitel, člen kulturní komise

Jaroslav Charvát: zastupitel, předseda kontrolního výboru

 

Kotvrdovice

Oldřich Šenk: zastupitel, člen kontrolního výboru

 

Křtiny

Anna Kalincová: zastupitelka, předsedkyně kulturního a sociálně - zdravotního výboru

 

Letovice

Jan Řehoř: zastupitel, člen kontrolního výboru

Ing. Jaroslava Konůpková: zastupitelka, předsedkyně finančního výboru

Karel Válek: zastupitel, RADNÍ

Mgr. Vlastimil Šimák: zastupitel, předseda sportovní komise

 

Lhota Rapotina

Alena Vaňková: zastupitelka, předsedkyně výboru pro občanské záležitosti

 

Lipovec

Marta Ševčíková: zastupitelka, členka výboru pro občanské záležitosti

 

Němčice

Mgr. Antonín Fidler: zastupitel, MÍSTOSTAROSTA

Miroslav Novotný: zastupitel, předseda kontrolního výboru

Josef Dvořáček: zastupitel, člen finančního výboru

 

Olešnice

Radek Novotný: zastupitel

 

Ostrov u Macochy

František Jelínek: zastupitel, člen kontrolního výboru

 

Rájec - Jestřebí

Mgr. Miroslava Vašíčková: zastupitelka, předsedkyně komise pro občanské záležitosti

Antonín Hříbal: zastupitel, předseda komise pro životní prostředí

 

Ráječko

Zdeněk Menšík: zastupitel, RADNÍ

Jiří Škaroupka: zastupitel, předseda finančního výboru

 

Svitávka:

Radoslav Hruda: zastupitel, RADNÍ

 

Šebrov - Kateřina

Lenka Jonášová: zastupitelka, předsedkyně kontrolního výboru

 

Vanovice

Petr Dvořáček: zastupitel, předseda finančního výboru

 

Velké Opatovice

Jaroslav Bárta: zastupitel, MÍSTOSTAROSTA

Alois Kaderka: zastupitel

Leoš Zemánek: zastupitel, člen finančního výboru

 

Vysočany

Marek Šmíd: zastupitel, předseda finančního výboru, RADNÍ

Mgr. Radek Horáček: zastupitel, člen kontrolního výboru

Martin Mynařík: zastupitel

Luděk Škaroupka: zastupitel

Pavel Kala: zastupitel

Bc. Leoš Sehnal: zastupitel, člen finančního výboru

 

Žďárná

Petr Sychra: zastupitel